Background

O společnosti

KDO JSME?

Jsme specialisté na servis bioplynových stanic a kogeneračních jednotek z Ostravy. Náš tým tvoří špičkově vyškolení technici, kteří jsou vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Vaše potíže jsme připraveni řešit na nonstop telefonní lince. A když to situace vyžaduje, vyrážíme k zásahu přímo na místo havárie.

 

 

CO UMÍME?

Poradíme si se servisem všech součástí bioplynových stanic do nejmenšího detailu. Motory kogeneračních jednotek po našich opravách fungují zase jako nové. Navíc zajistíme originální náhradní díly nebo jejich cenově dostupnější varianty, odborné poradenství, či dodání i výkup vstupních surovin.

 

 

NA ČEM NÁM ZÁLEŽÍ?

Kvalita servisu je pro nás prioritou. Včasný servis vám dokáže ušetřit miliony. Předcházením poruch minimalizujeme případné ztrát. Dopřejte své bioplynce tu nejlepší péči profesionálů, investice se vám vrátí. Váš provoz bude minimálně poruchový a prodloužíte tím jeho životnost.

 

UDRŽÍME VAŠE ZAŘÍZENÍ V PERFEKTNÍ KONDICI

Zvyšte ziskovost vaší bioplynové stanice díky pravidelné, vysoce kvalifikované údržbě. Naši technici převezmou kontrolu nad servisovaným zařízením. Prostřednictvím online přístupu budou denně sledovat chod celého provozu včetně biologických procesů. Naplánují nutné opravy či výměny jednotlivých dílů a minimalizují tak riziko nežádoucích poruch a s nimi souvisejících finančních ztrát.

 

 


 

 

Jsme dynamicky rostoucí společnost a poskytujeme servis více než 40 provozovatelům kogeneračních jednotek a bioplynových stanic.

 

 

Pečujeme o kogenerační jednotky MWM a Cento s celkovým výkonem přes 30 MW.

 

 

V našich řadách jsou technici, projekční pracovníci, strojní inženýři, biotechnologové, programátoři a další odborníci.

 

 


 

 


BUDUJEME ZÁZEMÍ

Investovali jsme do vlastního výrobního a servisního střediska, ve kterém budeme v horizontu 2 let vyrábět vlastní kogenerační jednotky.

 

JSME REGIONÁLNÍM LEADEREM

Na poli služeb s bioplynovými stanicemi a ve spolupráci se silným partnerem plánujeme v příštích 5 letech upgradovat minimálně 40 bioplynových stanic na výrobu biomethanu. Naše zkušenosti šetří vaše peníze.

 

EXPANDUJEME

Kromě českého a slovenského trhu připravujeme naše služby pro trh v zemích evropské unie. Konkrétně pro Polsko, Rakousko nebo Německo.

 

 


 

 

Martin Podešva
MARTIN PODEŠVA
dříve působil v roli technického ředitele při stavbě více než 20 BPS v ČR a Slovensku. Díky tomu se umí dívat očima klienta a umí chodit i v dalších oborových otázkách.
Marek Šindler
MAREK ŠINDLER
působil jako vedoucí servisu kogeneračních jednotek a v této roli spustil KGJ o výkonu větším než 50 MW. Fascinuje ho vývoj v oboru a neunikne mu žádná novinka.
Jakub Wágner
JAKUB WÁGNER
byl mladý, drzý a jeho odvaha dala vzniku dnešního WAPOLU, protože dal dohromady své 2 kolegy. Jakub má vynikající čich na příležitost i odborníky, které umí ocenit.

JSME OFICIÁLNÍM PARTNEREM SPOLEČNOSTI Zeppelin CZ s.r.o. PRO ENERGETICKÉ SYSTÉMY.

 

STAŇTE SE TAKÉ PARTNERY

 

 

 

Distribuujeme a servisujeme zemědělskou techniku společností BAUER a FAN.

Spolupracujeme s projekční kanceláří
KKprojekční s.r.o.

Dodáváme míchací techniku společnosti SUMA Ruhertechnik GmbH.